Brāļiem Šiciem sestā vieta Vinterbergas posmā

3 komentāri

Pasaules kausa trešajā posmā kamaniņu sportā šodien Vinterbergas trasē Vācijā divnieku sacensībās sesto vietu izcīnīja brāļi Andris un Juris Šici.

Andris Šics & Juris Šics

Sacensībās uzvarēja Vācijas kamaniņu sportisti Tobiass Vendls/Tobiass Ārlts, kuriem 0,549 sekundes zaudēja itālieši Kristians Oberštolcs/Patriks Grūbers, bet trešo vietu ieguva austrieši Peters Pencs/Georgs Fišlers un itālieši Ludvigs Rīders/Patriks Rastners, kuri no uzvarētājiem atpalika par 0,606 sekundēm.

Brāļi Šici no Vendla/Ārlta atpalika par 0,957 sekundēm, ieņemot sesto vietu, bet Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš izcīnīja 11. Vietu, uzvarētājiem zaudējot 1,229 sekundes.

Šodien risināsies arī sacensības vīriešiem, bet svētdien notiks sieviešu un stafešu komandu sacensības.