Brāļu Neikšānu paraugstunda jaunajiem autovadītājiem

Apollo
0 komentāru

Konkursa GADA JAUNAIS AUTOVADĪTĀJS 2010 labākie pusfinālisti varēs braukt kopā ar Latvijas rallija līderiem – Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas pārstāvjiem, brāļiem Andi un Māri Neikšāniem!

Andis Neikšāns

Foto: Lita Krone/LETA

Brauciens rallija automašīnā būs neaizmirstams piedzīvojums desmit jauniešiem, kuri iegūs pirmo vietu konkursa GADA JAUNAIS AUTOVADĪTĀJS 2010 reģionālajos posmos Jēkabpilī, Talsos, Rēzeknē, Ventspilī, Daugavpilī, Valmierā, Jelgavā, Liepājā, Rīgā un Gulbenē. Tā ir topošo autovadītāju iespēja sēsties līdzās labākajiem Latvijas rallija meistariem, īstā sporta automašīnā, izbaudot Latvijas čempionu cienīgu ātrumu un meistarību Mūsas autotrasē.

Konkursam GADA JAUNAIS AUTOVADĪTĀJS 2010 var pieteikties līdz pat septembrim, interneta vietnē www.gadaautovaditajs.lv. Dalībniekiem, kas vēlas izcīnīt uzvaru lielākas konkurences ietvaros, iesakām par praktiskās pārbaudes vietu izvēlēties pilsētu, kur pusfināla turnīrs plānots vasaras beigās. Vienlaikus atgādinām, ka šobrīd vēl ir iespēja startēt arī uz Jēkabpils pusfināla posmu 3. jūlijā!

Konkurss GADA JAUNAIS AUTOVADĪTĀJS šogad tiek organizēts pirmo reizi, tas paredzēts 16-18 gadus veciem jauniešiem, kas nokārtojuši braukšanas mācību atļauju un jūtas pārliecināti par savām zināšanām ceļu satiksmes drošībā. Pateicoties  OCTA, CSDD un Swedbank atbalstam, dalība konkursā ir BEZ maksas, nepieciešams tikai izpildīt konkursa teorētisko kārtu interneta vietnē www.gadaautovaditajs.lv!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv