Brazīlija iekļūst Konfederāciju kausa finālā Video

2 komentāri

FIFA Konfederāciju kausa izcīņas finālā trešdienas vakarā kā pirmie iekļuva mājinieki, Brazīlijas izlases futbolisti.

Brazīlija iekļūst Konfederāciju kausa finālā

Pusfināla mačā Brazīlijas futbolisti ar 2:1 pārspēja 2010. gada Pasaules kausa pusfinālisti Urugvajas valstsvienību.

Spēles 14. minūtē Urugvajas izlasei bija iespēja izvirzīties vadībā, taču Djego Forlans nespēja realizēt 11 metru soda sitienu. Mača 41. minūtē brazīliešus vadībā izvirzīja Freds, bet jau otrā puslaika sākumā urugvajiešu zvaigzne Edinsons Kavani panāca neizšķirtu. Tomēr spēles 86. minūtē Brazīlijas izlases pussargs Paulinju guva uzvaras vārtus un nodrošināja mājiniekiem vietu finālā.

Otrajā pusfinālā ceturtdienas vakarā spēkiem mērosies pašreizējā pasaules un Eiropas čempionvienība Spānijas izlase un Itālijas valstsvienība.