Brazīlija pārliecinoši apspēlē pasaules čempionus itāliešus Video

Draudzības spēlē Brazīlijas valstsvienība vakar Londonā ar 2:0 pārspēja 2006. gada Pasaules kausa ieguvējus Itālijas izlases futbolistus.

Robinho

Jau mača 13. minūtē pēc lieliskas Robinju un Elanu saspēles pēdējais pārspēja Džanluidži Bufonu, atklājot mača rezultātu. Bet 27. minūtē Robinju pie pretinieku soda laukuma atņēma bumbu Andrea Pirlo, soda laukumā tika galā ar diviem itāliešu aizsargiem un otro reizi pārspēja Bufonu.

Arī mača turpinājumā brazīliešiem piederēja ievērojams pārsvars, kamēr Itālijas valstsvienības centieni veidot uzbrukumus izskatījās haotiski. Vienīgi pēc Lukas Toni uznākšanas laukumā itāliešu uzbrukumi ieguva asumu, un spēles beigās Toni bija lieliska iespēja gūt goda vārtus, taču teicami nospēlēja brazīliešu vārtsargs Žulio Sēzars.

Jāpiebilst, ka šī bija 13. reize, kad abas futbola lielvalstis tikās savā starpā. Divreiz iepriekš Brazīlija un Itālija bija tikušās arī Pasaules kausa izcīņas finālmačos (1970. un 1994. gadā), un abas reizes pārāki bija dienvidamerikāņi. />