Brazīlija rezultatīvā spēlē pieveic Itāliju Video

5 komentāri

Konfederāciju kausa izcīņas A apakšgrupas pēdējās spēļu kārtas mačā aizvadītajā naktī mājinieki Brazīlijas futbolisti ar 4:2 pārspēja Itālijas valstsvienību.

Brazīlija rezultatīvā spēlē pieveic Itāliju

Pirmā puslaika kompensācijas laikā mača rezultātu atklāja Dante, bet otrā puslaika sākumā itālietis Emanuele Džakerīni panāca izlīdzinājumu, tomēr jau pēc četrām minūtēm Neimars atkal izvirzīja vadībā Brazīlijas izlasi.

Mača 66. minūtē Freds guva trešos vārtus mājinieku labā, 71. minūtē Džordžio Kjellīni vienus vārtus atspēlēja, bet 89. minūtē Freds uzstādīja spēles galarezultātu.

Otrā A apakšgrupas mačā Meksikas valstsvienība ar 2:1 pieveica Japānas izlases futbolistus.

Uzvarētāju labā abus vārtus guva Havjērs Ernandess, bet Japānas komandā ar precīzu sitienu izcēlās Šindži Okazaki.

Brazīlija un Itālija jau pirms pēdējās spēļu kārtas bija garantējušas vietu pusfinālā, bet viņu pretinieki kļūs zināmi pēc pēdējiem mačiem B apakšgrupā. Visticamāk, Brazīlija pusfinālā spēkosies ar Urugvaju, bet Itālija spēlēs pret Spāniju.