Brazīlijai pārliecinoša uzvara Zimbabvē Video

Brazīlijas izlase trešdien pārbaudes spēlē, gatavojoties Pasaules kausa izcīņas finālturnīram, ar 3:0 (2:0) pieveica Zimbabves futbolistus.

Brazīlijai pārliecinoša uzvara Zimbabvē

Lai gan Brazīlijas izlase FIFA rangā atrodas pirmajā vietā, bet Zimbabve nav pat labāko simtniekā, šajā mačā mājinieki izveidoja vairākus bīstamus vārtu gūšanas momentus, kaut nevienu reizi precīzi tā arī nesita.

Izšķirošie brīži spēlē risinājās pirmā puslaika beigās, kad trīs minūšu laikā brazīlieši guva divus vārtus. 41. minūtē precīzs bija Mišels Bastušs, pēc tam vārtus guva arī Robinju, bet otrajā puslaikā precīzi sita Elanu.

Šī Brazīlijas izlasei bija tikai piektā spēle ar Āfrikas komandām tās vēsturē pēc mačiem ar Kamerūnu, Ēģipti, Nigēriju un Dienvidāfrikas Republiku (DĀR).

Pēdējā pārbaudes spēlē pirms finālturnīra, kas no 11. jūnija līdz 11. jūlijam risināsies DĀR, Brazīlija pirmdien spēkosies ar Tanzāniju.

Kā ziņots, finālturnīrā Brazīlija apakšgrupā tiksies ar Kotdivuāras, Portugāles un Ziemeļkorejas izlasēm.