Bricim 31. vieta sprintā, uzvar Bjerndālens

Pasaules kausa izcīņas piektajā posmā šodien Vācijas pilsētā Rūpoldingā sprinta sacensībās desmit kilometru distancē vīriešiem uzvarēja norvēģis Ūle Einars Bjerndālens, bet Latvijas biatlonists Ilmārs Bricis ieņēma 31. vietu, kvalificējoties svētdienas iedzīšanas sacensībām.

Ilmārs Bricis

Pagājušās sezonas Pasaules kausa izcīņas kopvērtējuma uzvarētājs Bjerndālens divās šaušanās nekļūdījās ne reizi un distanci veica 23 minūtēs un 25,8 sekundēs, par 33,4 sekundēm apsteidzot otrās vietas īpašnieku austrieti Dominiku Landentingeru, kurš arī šāva bez kļūdām. Trešo vietu šodien izcīnīja cits Norvēģijas biatlonists Emīls Hegle Svensens, kurš pieļāva vienu kļūdu un finišā no uzvarētāja atpalika 35,3 sekundes.

Bricis šaušanās nekļūdījās ne reizi, Bjerndālenam zaudējot minūti un 45,7 sekundes. Vēl viens Latvijas biatlonists Jānis Pleikšnis pieļāva trīs kļūdas, ieņemot 90. vietu un Bjerndālenam zaudējot trīs minūtes un 50,8 sekundes.

Pasaules kausa izcīņas piektā posma sacensības noslēgsies svētdien ar sieviešu un vīriešu iedzīšanas distancēm.