Bricim 32. vieta, zelta medaļu negaidīti izcīna zviedrs Ferijs

Vankūveras olimpisko spēļu biatlona sacensībās 12,5 kilometru distancē iedzīšanā otrdienas vakarā Ilmārs Bricis ieguva 32. vietu, bet Andrejs Rastorgujevs ierondojās 58. vietā 60 dalībnieku konkurencē, kas bija kvalificējušies iedzīšanai.

Ilmārs Bricis

Zelta medaļu negaidīti izcīnīja zviedru biatlonists Bjerns Ferijs, kurš iedzīšanu uzsāka no astotās vietas - minūti un 12 sekundes aiz sprinta čempiona francūža Vinsenta Žaja. Jāpiebilst, ka šī ir pirmā zelta medaļa olimpiskajās spēlēs Zviedrijas biatlonistiem kopš 1960. gada Skvovelijā.

No Ferija par 16,5 sekundēm atpalika austrietis Kristofs Zumans, bet bronzas godalgu izcīnīja Žajs, kurš Ferijam zaudēja 28,2 sekundes.

Bricis šaušanā pieļāva četras kļūdas (pa divām reizēm šaujot stāvus) un no Ferija atpalika par divām minūtēm un 36,5 sekundēm, bet gados jaunais Rastorgujevs ar deviņām kļūdām šautuvē uzvarētājam zaudēja septiņas minūtes un 57,5 sekundes.

Nākamās sacensības biatlonā vīriešiem paredzētas ceturtdienas vakarā pēc Latvijas laika, kad tiks veikta 20 kilometru individuālā distance.