Bricim 48. vieta sprintā, uzvaru izcīna Graiss

Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējā posma  desmit kilometru sprinta sacensībās kungiem Norvēģijas pilsētā Tronheimā šodien 48. vietu izcīnīja Latvijas biatlonists Ilmārs Bricis.

Ilmārs Bricis

Divās šaušanās Bricis pieļāva divas kļūdas un finišā uzvarētājam vācietim Mihaelam Graisam zaudēja divas minūtes un 19,1 sekundi.

Vēl viens Latvijas biatlonists Kristaps Lībietis šaušanās pieļāva trīs kļūdas un, Graisam zaudējot trīs minūtes un 56,1 sekundi, palika 88. vietā, bet vēl desmit sekundes lēnāk trasi veica Gints Rozenbergs, kurš ar divām kļūdām palika 89. vietā 102 finišējušo dalībnieku konkurencē.

Otro vietu sacensībās šoreiz izcīnīja norvēģis Ūle Einārs Bjerndālens, kurš Graisam zaudēja 18,3 sekundes, bet trešais palika Austrijas biatlonists Simons Eders.

Šis ir pirmspēdējais Pasaules kausa posms, bet biatlona sezona noslēgsies ar sacensībām Hantimansijskas trasē Krievijā no 25. līdz 29. martam. Pēdējā posmā Latvijas biatlonisti nav paredzējuši startēt.