Bricim 53. vieta sprintā, triumfē Bergers

Pasaules kausa izcīņas posmā Vankūveras olimpisko spēļu trasē desmit kilometru sprinta sacensībās vīriešiem piektdienas vakarā triumfēja norvēģis Larss Bergers, bet Latvijas izlases līderis Ilmārs Bricis uzrādīja 53. rezultātu.

Ilmārs Bricis

Bergers abās šaušanās nepieļāva nevienu kļūdu un finišēja par 14,1 sekundi ātrāk nekā viņa tautietis Ūle Einārs Bjerndālens, kurš arī šāva bez kļūdām, bet trešo vietu izcīnīja Austrijas biatlonists Kristofs Zumans, arīdzan sašaujot visus mērķus un no sacensību uzvarētāja atpaliekot 39,5 sekundes.

Bricis šautuvē pieļāva vienu kļūdu un Bergeram finišā zaudēja divas minūtes un 16 sekundes. Otrs Latvijas biatlonists Kristaps Lībietis šaušanās arī kļūdījās tikai vienu reizi, tomēr viņa rezultāts bija 79. vieta 92 sportistu konkurencē, no uzvarētāja atpaliekot trīs minūtes un 34,9 sekundes.

Pasaules kausa posms šodien turpināsies ar stafetes sacensībām sievietēm, bet svētdien uz starta stāsies vīriešu komandas, taču Latvijas izlase stafetes sacensībās šoreiz nepiedalīsies.

Priekšpēdējais - Tronheimas - Pasaules kausa posms norisināsies no 18. līdz 22. martam, bet biatlona sezona noslēgsies ar sacensībām Hantimansijskā no 25. līdz 29. martam.