«Bridgestone» pēc nākamās sezonas pametīs F-1

Apollo
0 komentāru

Japānas riepu ražošanas kompānija «Bridgestone Corp.» pēc 2010. gada sezonas pametīs Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionātu.

«Bridgestone» pēc nākamās sezonas pametīs F-1

Foto: Reuters/Scanpix

Līdzšinējais līgums ar F-1 komandām kompānijai «Bridgestone Corp.» beidzas pēc 2010. gada sezonas, taču jauna vienošanās netiks parakstīta.

«Bridgestone» piegādā riepas F-1 komandām kopš 1997. gada, taču kopš 2007. gada visas F-1 komandas brauc ar «Bridgestone» riepām, jo 2007. gadā F-1 pasaules čempionātu pameta Francijas riepu ražotājs «Michelin».

Šodien «Bridgestone Corp.» pārstāvji paziņoja, ka pēc nākamā gada pasaules čempionāta noslēguma arī viņi pametīs F-1 sacīkstes.

Galvenais iemesls šādam lēmumam - uzņēmuma vēlme turpināt attīstību, izmantojot dažādas inovācijas.

Pēdējā laikā Japānas autoindustrijas pārstāvji pieņēmuši vairākus radikālus lēmumus. Par izstāšanos no F-1 paziņoja «Honda»; «Suzuki» un «Subaru» komandas vairs nepiedalās pasaules autorallija čempionātā, bet «Kawasaki» atsauca dalību no pasaules motošosejas čempionāta.

Situācija autoindustrijā iespaidojusi arī riepu ražotājus, jo «Bridgestone» ir slēgusi savas rūpnīcas Austrālijā un Jaunzēlandē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv