Brīdina iedzīvotājus, ka notiks paaugstinātas intensitātes militāro transportlīdzekļu kustība

Apollo
88 komentāri

No 19.līdz 22.novembrim, Latvijas teritorijā, galvenokārt Vidzemē, Zemgalē un Latgalē, norisināsies Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Apvienotā štāba organizētās apvidus izlūkošanas mācības, kuru mērķis ir pilnveidot bruņoto spēku regulāro vienību procedūras apvidus izlūkošanā, izmantojot sauszemes transportlīdzekļus un helikopterus.

Brīdina iedzīvotājus, ka notiks paaugstinātas intensitātes militāro transportlīdzekļu kustība

Foto: Evija Trifanova/LETA

Kā brīdina Aizsardzības ministrijas (AM) Militāri publisko attiecību departamenta kapteine Sandra Brāle, saistībā ar mācību norisi diennakts gaišajā laikā uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem iespējami satiksmes apgrūtinājumi, kā arī helikopteru pārlidojumi virs apdzīvotām vietām. 

Īslaicīgi satiksmes apgrūtinājumi iespējami galvenokārt uz Daugavpils, Vidzemes un Tallinas šosejām, kā arī reģionālajiem autoceļiem, kas izvietoti starp šīm šosejām.

Nacionālie bruņotie spēki atvainojas par sagādātajām neērtībām, lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kā arī ievērot ceļu satiksmes noteikumus un Militārās policijas satiksmes regulētāju norādījumus, informē Brāle. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv