Brīdina par krāpniekiem-«darbā iekārtotājiem»

Apollo
26 komentāri

Solot darba iespējas Anglijā, krāpnieks no trīs darba meklētājiem izkrāpa 450 latus un pats nozuda. Darba meklētāji palika gan bez naudas, gan darba.

Brīdina par krāpniekiem-«darbā iekārtotājiem»

Foto:Edijs Pālens/LETA

Kā informē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāve Ance Rozīte, trešdien Rīgas Latgales iecirknī vērsās trīs vīrieši, kuri pastāstīja, ka viens no viņiem bija ievietojis internetā sludinājumu par darba meklēšanu. Ar viņu sazinājās pagaidām nenoskaidrota persona un izteica piedāvājumu braukt strādāt uz Angliju.

Darba meklētājs sameklēja vēl divus cilvēkus, kuriem bija nepieciešams darbs un 20.martā šie trīs vīrieši ar darba piedāvātāju satikās Centrāltirgus teritorijā. Katrs no darba meklētājiem iedeva uz tikšanos atnākušajam vīrietim naudu, kas kopā bija 450 lati.

Pēc naudas saņemšanas vīrietis aizbildinājās, ka viņam ir steidzamas darīšanas un pēc pāris minūtēm atgriezīsies. Vīrietis aizgājis ar visu naudu un tā arī neatgriezās. Par krāpšanu policijā ir uzsākts kriminālprocess.

Policija iesaka iedzīvotājiem būt uzmanīgākiem un nebūt tik lētticīgiem, kā arī nedot naudu svešām personām nepārliecinoties par viņu identitāti, nenoskaidrojot sīkas nianses par solīto darbu. Policija aicina par šādiem gadījumiem vērsties policijā un ziņot.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv