Brigmanis netic, ka labējās partijas spētu apvienoties vienā spēkā

Apollo
0 komentāru

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāvis Augusts Brigmais uzsver, ka ZZS jau patlaban apvieno vairākus politiskos spēkus, bet pastāv iespēja konsolidēties ar citām labējām partijām. Tomēr viņš nedomā, ka uz Saeimas vēlēšanām tās spētu izveidot vienu sarakstu.

Augusts Brigmanis

Foto: AFI/EPA

«Tas ir maz ticams. Piemēram, ZZS jau pašlaik faktiski ietilpst četras partijas: «Zemnieku savienība», Zaļā partija, «Latvijai un Ventspilij» un «Tēvzemes savienība». Ļoti iespējams, būs vienošanās vēl ar citām reģionālajām partijām. Es domāju, esam jau pietiekami konsolidējušies, bet tādam lielam veidojumam, kur būtu kopā visas pašreizējās valdības partijas, es neticu,» intervijā laikrakstam «Latvijas Avīze» sacīja Brigmanis.

«Atbalstu sarunas gan ar «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK, gan ar «Visu Latvijai!», bet tās būs ļoti smagas, un grūti paredzēt, ar ko beigsies. Ja jau runājam par konsolidāciju, manuprāt, vispirms jāsaiet kopā partijām, kas pirms tam ir viena no otras izšķīrušās, — «Jaunajam laikam» ar «Pilsonisko savienību» un «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK. Varbūt Tautas partijai ar «Sabiedrību citai politikai», jo arī tām ir vienas saknes... Tajā pašā laikā es lasu internetā, ka Kalniete un Zīle kritizē Dombrovski. Nu, neredzu, ka tur kaut kas varētu viegli sanākt!» uzskata viens no ZZS līderiem.

Jautāts, kādēļ labējie politiskie spēki ir tā «izšķaidīti», Brigmanis norāda uz neprasmi sastrādāties. «Zināmā mērā tās ir pašu partiju iekšējās ambīcijas, neprasme iet un strādāt kopā. Neviens jau no malas nav nācis un traucējis. Mūs tagad ir uzrunājuši «tēvzemieši» par iespēju veidot kopīgu sarakstu nākamajām Saeimas vēlēšanām. Mēs, protams, runāsim...»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv