Brigmanis ZZS vēlēšanās prognozē vairāk nekā 20% vēlētāju atbalstu

Apollo
0 komentāru

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšsēdētājs Augusts Brigmanis uzskata, ka Zaļo un zemnieku savienībai (LZS), kurā līdztekus LZS ietilpst arī Latvijas zaļo partija, rudenī paredzētajās Saeimas vēlēšanās ir visas iespējas iegūt pāri par 20% vēlētāju balsu.

Brigmanis ZZS vēlēšanās prognozē vairāk nekā 20% vēlētāju atbalstu

Foto: Lita Krone/LETA

Brigmanis sestdien Jelgavā notiekošajā LZS kongresā paziņoja, ka vērtējot pašreizējos partijas reitingus un vēl pietiekami lielo neizlēmušo potenciālo vēlētāju apjomu, ZZS ir iespējas iegūt pāri par 20% vēlētāju balsu, un tas partijai uzliekot augstu misijas apziņu.

Viņš paziņoja, ka partijas vēlētājs ir vidusmēra latvietis, kurš pārsvarā dzīvo reģionu pilsētās.

Brigmanis savā uzrunā arī pieskārās ekonomikas problēmām un to risinājumiem. Viņš atzina, ka ekonomikas sildīšanā joprojām nav veikti visi nepieciešamie pasākumi.

Brigmanis gan pauda cerību, ka šogad no Īrijas atgriezīsies vairāki simti iedzīvotāju, bet vēlāk vēl citi, un šie tautieši palīdzēs Latvijā problēmu risināšanā ar savu ārzemēs iegūto pieredzi.Viņš arī pateicās tiem Latvijas iedzīvotājiem, kas nav palikuši Latvijā un papildinājuši bezdarbnieku rindas, bet devušies strādāt uz ārzemēm, tādējādi palīdzot ar finansējumu mājās palicējiem.

Pēc Brigmaņa domām, valdībai patlaban ir jācīnās par katru investīciju projektu, lai veicinātu ekonomikas attīstību, kā arī jāveido jauns ekonomikas modelis, kur viens no pamatiem ir jaunrade. Līdz ar to ir jāveicina informāciju tehnoloģiju un inovāciju attīstība.

«Jābūt saimniekiem, nevis kalpiem savā zemē,» norādīja Brigmanis.

Jau vēstīts, ka Jelgavas pilī sestdien paredzētajā partijas «Latvijas Zemnieku savienība» (LZS) kongresā plānots diskutēt par politiskā spēka ekonomisko programmu, kas noteiks arī tā priekšvēlēšanu kampaņu, un izvērtēt darbu valdībā pēc līdzšinējā koalīcijas partnera - Tautas partijas - aiziešanas opozīcijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv