Brīnumsoma — aukle bērnu pārvadāšanai

Apollo
0 komentāru

Irānas inženieris Pojuans Mohtarins uzvarējis kompānijas «Samsonite» 2009. gada konkursā starp 1,7 tūkstošiem dalībnieku no 78 valstīm.

Brīnumsoma — aukle bērnu pārvadāšanai

Foto: www.news.cnet.com

Pojuana darbs ir «Smart Baby Case» — bērnu pārvadāšanas čemodāns. Čemodāns aprīkots ar visu nepieciešamo, lai bērna ceļojums būtu drošs un komfortabls, raksta «news.cnet.com».

Čemodānā ar noslēgtu vāku atrodas gaisa atsvaidzinātājs, un var kontrolēt gaisa stāvokli, tur arī atrodas ekrāns, lai novērotu mazuli. Ir pat poga, kuru nospiežot mazulis tiks pašūpots, ja viņš sācis raudāt.

Čemodāns izklāts ar īpašu audumu, kas nevar radīt iekaisumu un noberzumus. Pats sēdeklis veidots kā optimālais stāvoklis, bērnam guļot. Apkārt bērna galviņai ir polsteris, kurš pildīts ar ūdeni, lai bērns nejauši nesavainotu galvu.

Ir domāts arī par fizioloģiska rakstura problēmām — «autoaukle» visu savāks īpašā rezervuārā, nomazgās, nožāvēs bērnu un par to paziņos vecākiem.

Brīnumkoferīti vada akumulators, kas bez uzlādēšanas darbojas divas trīs stundas. Eksperti gan nobažījušies par to, kas notiks, ja avioreiss aizkavējas…

Pats nozīmīgākais — kofera vāks automātiski tiek bloķēts, ja tam kaut kas uzkrīt virsū, ārējā telpā krīt spiediens vai telpā rodas dūmi.

Vecāki var lieliski sazināties ar bērnu, jo koferis ir aprīkots ar kameru un monitoru.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv