Briti arvien mazāk apmeklē krogus

Apollo
0 komentāru

Lielbritānijas iedzīvotāji pēdējo gadu laikā arvien retāk apmeklē krodziņus, tomēr joprojām uzskata, ka ir svarīgi, lai netālu no mājām būtu tamlīdzīga izklaides vieta, sestdien vēstīja britu laikraksts «Daily Telegraph».

Briti arvien mazāk apmeklē krogus

Foto: Reuters/Scanpix

Kompānijas «Mintel» veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka pašlaik 60% 18 gadu vecumu sasniegušo Lielbritānijas iedzīvotāju regulāri apmeklē krogus, kuros lieto alkoholiskos dzērienus. 2007.gadā veiktā līdzīgā aptaujā šādu atbildi sniedza 70% respondentu.

Tomēr aptaujā arī noskaidrots, ka pat cilvēki, kas uz krodziņiem iet reti, uzskata par svarīgu faktoru, lai viņu mājas tuvumā atrastos kaut viena laba tamlīdzīga izklaides vieta.

«Gandrīz vai rodas iespaids, ka krogs savā ziņā ir kļuvis par sabiedrības simbolu. Pat, ja cilvēki uz krogu iet reti, viņiem ir patīkami apzināties, ka viņiem ir iespēja doties uz krodziņu,» norādīja  «Mintel».

«Daily Telegraph» uzsvēra, ka pašlaik slavenie britu krodziņi piedzīvo ne tos labākos laikus un aplēses liecina, ka ik nedēļu savas durvis slēdz apmēram ducis krogu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.09.2017
Ienākt apollo.lv