Britnijas Spīrsas tēvs aizliedz dziedātājai staigāt bez krūštura

Apollo
0 komentāru

Britnijas Spīrsas tēvs aizliedzis meitai iziet no mājas bez krūštura, lai bulvārpresē vairs neparādītos fotogrāfijas, kurās popmūzikas zvaigznei caur drēbēm redzami krūšgali.

Britnijas Spīrsas tēvs aizliedz dziedātājai staigāt bez krūštura.

Britnijas Spīrsas tēvs aizliedz dziedātājai staigāt bez krūštura.

Foto: Scanpix/SIPA

Džeimijs Spīrss, kas kopš 2008.gada kļuvis par savas meitas profesionālās un privātās dzīves aizbildni, norādījis popzvaigznei, ka viņai jāuzlabo savs publiskais tēls, un piedraudējis atlaist ikvienu meitas apsardzes darbinieku, kas viņu izlaidīs no mājas bez apakšveļas.

«Džeimija kontrole pār Britnijas dzīvi ir neticama. Viņam riebjas visur atrodamās fotogrāfijas ar viņas krūšgaliem, tāpēc viņš aizliedzis viņai iziet no mājas bez krūštura,» pavēstīja kāds dziedātājas paziņa. «Viņš vēlas, lai viņa atstātu pareizo iespaidu. Vienam apsardzes darbiniekam draud atlaišana, jo viņš ļāva iziet viņai no mājām bez krūštura.«

57 gadus vecais patriarhs, kas pilnībā kontrolē meitas finanses, ir vainojams arī Spīrsas un viņas bijušā aģenta un drauga Džeisona Travika attiecību izjukšanā. «Tas bija Džeimijs, kas lika viņai izšķirties ar Džeisonu. Viņam nepatika, ka viņu attiecības kļuva pārāk dedzīgas un nestabilas. Viņš baidījās, ka viņa atgriezīsies pie saviem vecajiem niķiem. Viņš viņai paziņoja - «Vai nu Džeisons, vai tavi bērni»,» britu tabloīdam «The Sun» piebilda dziedātājas paziņa.

28 gadus vecajai dziedātājai ir divi dēli - četrus gadus vecais Šons Prestons un trīs gadus vecais Džeidens Džiemss.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv