Britu autoserviss atlaiž vietējos, pieņemot vietā latviešus

Apollo
0 komentāru

Lielbritānijas automašīnu servisa «Vehicle Enhancement Services» Glāzgovas nodaļa atlaidusi no darba vietējos strādniekus, pieņemot viņu vietā mazāk apmaksātus darbiniekus no Latvijas, vēsta britu laikraksts «News of the World».

Britu autoserviss atlaiž vietējos, pieņemot vietā latviešus

Foto: Ieva Čīka/LETA

Uzņēmuma Glāzgovas lidostas filiāles sešiem darbiniekiem paziņots, ka kompānija bankrotējusi un tāpēc viņi tiek atlaisti no darba.

Taču dienu vēlāk atlaistie strādnieki atklājuši, ka autoserviss vēl joprojām ir atvērts un viņu vietā strādā ārzemnieki.

«Mēs visi saņēmām telefona zvanus, un mums sacīja, ka mēs varam nenākt uz darbu, jo uzņēmums ir bankrotējis,» laikrakstam stāstīja viens no atlaistajiem vīriešiem Kriss Fērgusons.

«Mēs bijām ļoti satraukti. Mēs nezinājām, ko darīt. Nākamajā dienā trīs no mums devās uz lidostu un pārsteigti atklāja, ka mūsu vadība vēl joprojām strādā. Viņi sacīja, ka neko nezina par to, kas noticis ar mums vai par bankrotu,» sacīja Fērgusons.

«Tad mēs ieraudzījām tos puišus, kas bija ģērbušies mūsu darba drēbēs un strādāja mūsu darbu. Kad mēs viņiem prasījām, ko viņi te dara, viņi sacīja, ka ir no Latvijas un ka nerunā angļu valodā,» stāstīja Fērgusons.

«Mēs domājam, ka viņi izgudroja stāstu par bankrotu, lai mūs padzītu un varētu pieņemt darbā latviešus, kas strādā par penijiem,» uzskata atlaistais strādnieks.

Laikraksta «News of the World» redakcijai «Vehicle Enhancement Services» pārstāve nespēja sniegt sīkāku situācijas izskaidrojumu, taču kategoriski noraidīja atlaisto strādnieku apsūdzības.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv