Britu elitāro īpašumu cenu kritumā vaino ekonomisko krīzi Krievijā

Apollo
0 komentāru

Par vienu no galvenajiem iemesliem elitāro mājokļu cenu kritumam Lielbritānijā nekustamo īpašumu pārdošanas aģenti uzskata ekonomisko krīzi Krievijā. Pēc viņu domām tieši pircēji no Krievijas veidojuši šīs augstākās kategorijas mājokļu pircēju lielāko daļu. Sastapušies ar finansiālām grūtībām, krievi pametuši Lielbritānijas dārgo nekustamo īpašumu tirgu, raksta «The Sunday Times».

Britu elitāro īpašumu cenu kritumā vaino ekonomisko krīzi Krievijā

Foto: api.ning.com

Jau rakstījām, ka pēc britu nekustamā īpāsuma aģentūras «Knight Frank» datiem, elitāro mājokļu cenas Londonā krīt rekordstraujos tempos. Sākot no 2008. gada aprīļa mājām, kuru vērtība lielāka par 2,5 miljoniem sterliņa mārciņu (93,7 miljoni dolāru), cenas samazinājušās par 22%.

Bez tam, pašu dārgāko mājokļu segmentā cenu kritums sasniedzis jau 50%. Pēc speciālistu prognozēm tuvākajā laikā Lielbritānijā var sākties elitāro mājokļu masveida izpārdošana. Nav izslēgts, ka elitāro māju īpašnieku vēlme atbrīvoties no strauji vērtību zaudējošajiem īpašumiem varētu izraisīt paniku. NĪ aģenti atzīmē, ka Krievijā jau novērota tendence atbrīvoties no ekskluzīvajiem īpašumiem.

Bez tam, Krievijas pilsoņi tagad labāk dod priekšroku īpašumu iegādei reģionos ar stabilākām cenām, piemēram Francijā un Itālijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
21

2017. gada 21. novembris

Vārda dienas

Zeltīte, AndisAndars, Jona, Zlata, Zeltiņa, Zelta, Viliberts, Vilibalds, Vilfrīds, Vilfrida, Vigurds, Vigra, Vigorts, Vigors, Ando, Andijs, Andejs, Jonass

Valūtu kursi

21.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv