Britu mediji vēsta par latvietes dēla drosmīgo lēcienu

Apollo
0 komentāru

Lielbritānijas mediju interesi piesaistījis kāds neikdienišķs gadījums — piecgadīgais Deivids, kura māte ir 33 gadus vecā latviete Inga Lo, izrādījis savam vecumam neikdienišķu drosmi un izlēcis no autozagļa aizdzītas automašīnas.

Inga Lo ar piecgadīgo Deividu.

Inga Lo ar piecgadīgo Deividu.

Foto: Daily Telegraph

Kā pagājušajā nedēļā ziņoja «Daily Mail», Inga, kura dzīvo Mančestrā un ir precējusies ar inženieri Endrjū Lo, savu automašīnu «Vauxhall Astra» burtiski uz dažām sekundēm bija atstājusi pie skolas. Viņa nebija noslāpējusi motoru, tāpēc varēja tikai noskatīties, kā automašīnā ielec zaglis ar kapuci galvā un tā strauji uzņem ātrumu.

Īpaši traģiska situācija bijusi tāpēc, ka automašīnas aizmugurējā sēdeklī, kārtīgi piesprādzēts, atradies viņas dēls — piecgadīgais Deivids. Taču puika nav apmulsis un, automašīnai palēninot gaitu pie luksofora, atrāvis durvis un meties ārā no auto.

Britu mediji citē Ingas Lo teikto: «Esmu tik laimīga, ka Deivids ir drošībā un viņam viss ir labi. Viņam viss kārtībā. Par laimi, viņam nav pat murgu.» Tikmēr automašīnas zaglis joprojām tiek meklēts, bet pats Deivids par viņu izteicies īsi: «Tas vienkārši bija liels huligāns, kas paņēma mammas mašīnu.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv