Britu prese piesauc «latviešu pirātus»

Apollo
0 komentāru

Saistībā ar Lamanša jūras šaurumā 28. jūlijā no radaru ekrāniem pazudušo Somijas kravas kuģi «Arctic Sea» atsevišķi britu preses izdevumi nākuši klajā ar versiju — pie vainas varētu būt «latviešu pirāti».

Pirātu karogs

Foto: «Reuters»/«Scanpix»

Visskaļāko paziņojumu līdz šim atļāvies Lielbritānijas lielākais (un viens no dzeltenākajiem) laikrakstiem «The Sun». Tā vārdā neminēts «pirātisma konsultants» norādījis, ka «ir grūti pateikt, kas aiz tā [kuģa nolaupīšanas] stāv, taču iespējams, ka tā ir Austrumeiropas mafija — igauņi, krievi vai latvieši».

Anonīmais konsultants «The Sun» publikācijā ar virsrakstu «The Hunt for Red Octimber» (pārfrāzēts savulaik slavena Toma Klensija romāna nosaukums) arī skaidri norādījis uz «latviešu pirātu» asinskāro un skarbo dabu: «Komanda varētu būt mirusi — pirāti nemēdz niekoties...»  

Tiesa, nekas vairāk par to, no kurienes britu presei vai tās citētie «pirātisma speciālisti» tikuši pie informācijas par tieši latviešu pirātiem, nav zināms, arī avīzes redakcijā nekādus komentārus par šo revolucionāro jaunumu vismaz pagaidām nesniedz.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv