Brīvā tribīne. Un tomēr viņi ir gļēvi un muļķīgi…*

Apollo
0 komentāru

Ārprāts, kā vīriešiem patīk lielīties, cik viņi ir vareni, drosmīgi un gudri! Bet vai tā tik tiešām ir? Manuprāt, man ir pilnīgas tiesības teikt, ka nē.

Kāpēc gan? Paskatieties apkārt un jūs ieraudzīsiet, ka pie stūres dzērumā sēžas tikai vīrieši. Reiz es dažiem vīriešiem to pateicu, bet viņi laimīgi bļāva pretī: «Nu, mēs taču esam drosmīgi, vareni!»

Viņi uzskata, ka tā ir varenība — piedzerties un vēl pēc tam ar mašīnu aizbraukt mājās, turklāt, ja laimējas, neciešot avārijā. Bet kāda gan ir drosme nosisties un vēl atņemt nevainīgam cilvēkam dzīvību?! Tā nav drosme, tā ir stulbība! Nu gatavie muļķi!

Manuprāt, gļēvums daudziem vīriešiem ir teju vai asinīs. Ja rūpīgāk palūkosieties, tad sapratīsiet, cik daudz vīriešu baidās no bērniem kā no uguns. Kad sieviete pasaka savam draugam, ka ir stāvoklī, ko viņš dara? Sakravā savas mantiņas un laižas prom pēc iespējas ātrāk, tā, ka ne smakas nepaliek, turklāt pēc tam vēl uzdrīkstas nemaksāt alimentus. Un mātei nākas vienai pašai uzņemties maza bērna audzināšanu, un, ticiet man, tas nav viegli.

Kur tad ir palikusi jūsu drosme tagad, ko? Ko lai saka — daudziem tādas vienkārši nav.

Es neuzdrīkstos teikt, ka visi vīrieši ir tādi, jo es pazīstu arī ļoti jaukus, šarmantus vīriešu, taču, kā vienmēr, visur ir un paliek izņēmumi. Vīrieši, sāciet vienreiz domāt par savu rīcību sekām! Jūs taču neesat vienīgie šajā pasaulē!

* Raksts tapis, atsaucoties uz Dmitrija Ličkovska («Patron») ironisko rakstu sēriju «Fallokrāta piezīmes», ko publicējām no 11. līdz 22. aprīlim.

Kad sieviete pasaka savam draugam, ka ir stāvoklī, ko viņš dara? Sakravā savas mantiņas un laižas prom…

Kad sieviete pasaka savam draugam, ka ir stāvoklī, ko viņš dara? Sakravā savas mantiņas un laižas prom…

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv