Brīvdabas muzejs aicina pieteikties amatniecības festivālam

Apollo
3 komentāri

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina amatniekus, pārtikas produktu tirgotājus un ēdinātājus līdz 20. jūlijam pieteikties dalībai Mūsdienu amatniecības festivālā, kas šogad jau trešo reizi notiks 11. augustā.

Brīvdabas muzejs aicina pieteikties amatniecības festivālam

Foto: Publicitātes foto

Brīvdabas muzeja Mūsdienu amatniecības festivāls ir salīdzinoši jauna tradīcija, kas aktualizē Latvijas amatnieku daudzveidīgās radošās izpausmes. Festivālā aicināti piedalīties Latvijas amatnieki, kas strādā ar visdažādākajām metodēm un materiāliem, savos darinājumos apvienojot amata prasmes, tehnoloģiju attīstības un mūsdienu dizaina elementus.

Mūsdienu amatniecības festivālā Brīvdabas muzejs vēlas apmeklētājiem piedāvāt arī pārtikas produktus un ēdienus, kas radušies mūsdienīgas un uz nākotni vērstas – dabai un cilvēkam draudzīgas saimniekošanas rezultātā Latvijas laukos. Tāpat aicināti arī Latvijā ražotās ekoloģiskās kosmētikas un citu izstrādājumu gatavotāji, kuri atraduši aizraujošu veidu, kā izmantot dabas veltes vai produktīvi likt lietā radošo izdomu un prasmes.

Vairāk nekā četrdesmit gadus jūnija pirmajā nedēļas nogalē Brīvdabas muzejs rīko Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgu. Mūsdienu amatniecības festivāla ideja radusies, apkopojot pieredzi par tautas lietišķās mākslas attīstību, interpretācijām un pārvērtībām, apzinoties latviešu tradicionālās amatniecības saknes.

Ar Mūsdienu amatniecības festivāla nolikumu un pieteikuma veidlapām iespējams iepazīties Brīvdabas muzeja mājas lapā www.brivdabasmuzejs.lv sadaļā „Gadatirgus”.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv