Brīvdienās noslīkuši trīs cilvēki; glābēji aicina būt uzmanīgiem

Apollo
3 komentāri

Pēdējo trīs dienu laikā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) no ūdenstilpnēm izcēla trīs noslīkušos, portāls «Apollo» uzzināja VUGD.

Brīvdienās noslīkuši trīs cilvēki; glābēji aicina būt uzmanīgiem

Foto: LETA

Svētdienas vakarā VUGD saņēma informāciju, ka Juglas ezerā, pie tilta, slīkst cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, cilvēks vairs nebija redzams.

Meklēšanas darbus veica VUGD ūdenslīdēji kopā ar Rīgas Pašvaldības policijas ūdenslīdējiem. Zemūdens meklēšanas darbu laikā noslīkušais apmēram 40 gadus vecais vīrietis tika atrasts un nogādāts krastā.

Sestdienas vakarā ap plkst.19 VUGD saņēma informāciju, ka Līvānu novada Rožupes pagastā upē Sumanka slīkst cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, cilvēks vairs uz ūdens virsmas nebija redzams.

Ar speciāla aprīkojuma palīdzību noslīkušais 54 gadus vecais vīrietis pēc neilga brīža tika atrasts un nogādāts krastā.

Savukārt Liepājā sestdienas vakarā VUGD saņēma informāciju, ka Liepājā, pie Dienvidu fortiem, slīkst bērns. Lai arī ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā ieradās jau pēc dažām minūtēm, zēns vairs virs ūdens nebija redzams.

Zemūdens meklēšanas darbus veica VUGD ūdenslīdēji, kas 12 gadus veco zēnu atrada un nodeva mediķiem, bet viņam palīdzēt vairs nebija iespējams.  

VUGD aicina peldēšanas sezonu iesākt prātīgi. Vecāki tiek aicināti pirms peldēšanas sezonas atklāšanas saviem bērniem atgādināt par drošas peldēšanas pamatprincipiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv