Brīvdienās vairākas nelaimes ūdenstilpnēs

Apollo
6 komentāri

Nedēļas nogalē notikušas vairākas nelaimes ūdenstilpnēs, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija.

Brīvdienās vairākas nelaimes ūdenstilpnēs

Foto: gwilmore (I HATE THE NEW LAYOUT!), CC BY-NC-SA 2.0

Sestdien plkst. 15.55 VUGD saņēma informāciju, ka Neretas novada Zalves karjerās slīkst cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka aculiecinieki noslīkušo vīrieti jau ir nogādājuši krastā.

Glābēji vīrieti nogādāja līdz mediķiem, kas konstatēja vīrieša nāvi.

Sestdien VUGD saņēma informāciju, ka Madonas novadā Meirānu kanālā ir noslīcis vīrietis. Glābēji pārmeklēja ūdenstilpni, bet noslīkušo 47 gadus veco vīrieti neatrada. Meklēšanas darbi turpinājās arī svētdien, tomēr nesekmīgi.

Svētdien no rīta zemūdens meklēšanas darbi tika veikti arī Preiļos, Preiļu pils dīķī, jo tika saņemta informācija, ka pazudis 22 gadus vecs vīrietis, kurš, iespējams, bija aizgājis peldēties. Veicot meklēšanas darbus, vīrietis netika atrasts.

VUGD atgādina, ka, atpūšoties pie ūdens, ir jābūt uzmanīgiem un jāizvērtē savi spēki. Ūdenī ir jāiet pakāpeniski, nedrīkst lēkt no augstuma nepazīstamās ūdenstilpnēs. Ja redzat, ka kāds ir nokļuvis nelaimē, nekavējoties ir jāzvana uz tālruņa numuru 112.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv