Brizgalovs: Otrajā periodā Latvijas izlase izskatījās panīkusi

Apollo
27 komentāri

Latvijas hokeja izlase Krievijai lielas grūtības neesot sagādājusi, taču vārtos visvairāk darba bija pirmajā trešdaļā, pēc pasaules čempionāta pirmās spēles sestdien atzina pagājušā gada turnīra spēcīgākās komandas vārtsargs Iļja Brizgalovs.

Iļja Brizgalovs

Foto: ITAR-TASS/Scanpix

«Latvijas izlase uz laukuma iznāca apņēmības pilna, taču otrajā periodā izskatījās panīkusi, bet noslēdzošajā trešdaļā viņi ļoti vēlējās gūt vārtus, tomēr metieni nebija diezko sarežģīti,» pēc mača izteicās Brizgalovs.

«Pašlaik Krievijas izlasē par Soču olimpiskajām spēlēm neviens nedomā. Tagad vienīgais un galvenais mērķis - uzvarēt pasaules čempionātā,» izteicās vārtsargs.

Bet aizsargs Fjodors Tjutins atzina, ka Krievijas valstsvienība šodien jutās ļoti spēcīga. «Mums ļoti palīdzēja Brizgalova labā spēle vārtos, turklāt šodien sajūta bija kā mājās, jo tribīnēs bija daudz krievu fanu. Mums vienmēr brauc līdzi grupiņa ar atbalstītājiem, tāpēc brīžiem pat nav svarīgi, kur spēlē.»

Kā ziņots, Latvijas hokeja valstsvienība pasaules čempionāta pirmajā spēlē sestdien ar 0:6 kapitulēja pagājušā gada turnīra spēcīgākajai komandai Krievijai. Līdz ar to Latvijas izlase nav spējusi gūt vārtus jau četrās pasaules čempionāta spēlēs pēc kārtas, jo «sausā» palika arī pēdējās trīs pagājušā gada turnīra spēlēs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ceturtdaļfināli

3:8
2:1
4:3
2:3B

Pusfināli

0:3
3:0

Spēles par medaļām

2:3B
1:5

Komentāri

Vairāk

 

 

Ienākt apollo.lv