«Bruins» bez Daugaviņa zaudē Čikāgā, sērijā 2-3 Video

18 komentāri

Stenlija kausa izcīņas finālsērijas piektajā spēlē aizvadītajā naktī zaudējumu piedzīvoja Bostonas «Bruins» komanda, kuru pārstāv arī latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kurš šoreiz palika rezervē.

«Bruins» bez Daugaviņa zaudē Čikāgā, sērijā 2-3

«Bruins» hokejisti viesos ar 1:3 piekāpās Čikāgas «Blackhawks» komandai, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 2-3.

Spēles 18. minūtē mača rezultātu atklāja Patriks Keins, bet otrās trešdaļas 6. minūtē viņš dubultoja mājinieku pārsvaru. Trešā perioda 4. minūtē «Bruins» kapteinis Zdeno Hara samazināja rezultāta starpību, tomēr atspēlēties viesiem neizdevās, bet 14 sekundes līdz spēles beigām Deivs Bolends ieraidīja ripu tukšos Bostonas komandas vārtos.

Finālsērijas sestā un, iespējams, pēdējā spēle risināsies naktī uz otrdienu Bostonā.

Sērijas pirmajā mačā «Bruins» viesos piedzīvoja zaudējumu trešajā papildlaikā (3:4), bet otrajā spēlē Čikāgā papildlaikā prata revanšēties (2:1). Trešajā mačā «Bruins» savā laukumā uzvarēja ar 2:0, bet ceturtajā spēlē rezultatīvā cīņā papildlaikā zaudēja ar 5:6.