«Bruins» bez Karsuma sagrauj «Panthers», «Kings» uzvar «Wild»

Pagājušajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tikās latviešu aizsarga Kārļa Skrastiņa Floridas «Panthers» un uzbrucēja Mārtiņa Karsuma komanda Bostonas «Bruins».

Tima Tomasa veiksmīgā spēle vārtos atnesa Bostonas komandai uzvaru, un Austrumu konferencē «Bruins» vēl vairāk nostiprināja savas līderpozīcijas.

Karsums savas komandas mājas spēlē šoreiz netika pieteikts un laukumā neizgāja. «Bruins» savus pretiniekus sagrāva ar 6:1. Bostonas komandas labā divus vārtus guva Bairons Bics, bet pa reizei sekmīgi meta Maikls Raiders, Marks Stjuarts, Ārons Vords un Patrīss Beržerons.

«Panthers» sastāvā ar vienīgo vārtu guvumu mačā atzīmējās Kamils Krepss, kas Bostonas kluba vārtsargu pārspēja pirmā perioda 14. minūtē. Skrastiņš laukumā pavadīja 19 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā bloķēja divus pretinieka metienus.

Citā NHL mačā aizvadītajā naktī Raita Ivanāna pārstāvētā komanda Losandželosas «Kings» izbraukumā pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 uzvarēja Minesotas «Wild».

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja sešas minūtes un 12 sekundes, kuru laikā nopelnīja divas soda minūtes.

Otrā perioda sestajā minūtē Minesota mazākumā atklāja rezultātu, kad precīzs bija Anti Mietinens. 15. minūtē vairākumā Džeks Džonsons panāca 1:1, bet pēcspēles metienu sērijā uzvaru «Kings» klubam atnesa Drjū Dotijs.