«Bruins» finālsēriju sāk ar zaudējumu trešajā papildlaikā Video

10 komentāri

Stenlija kausa izcīņas finālsēriju aizvadītajā naktī ar zaudējumu sāka latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas «Bruins» komanda.

Kaspars Daugaviņš

«Bruins» hokejisti izbraukumā ar 3:4 trešajā papildlaikā zaudēja Čikāgas «Blackhawks», sērijā līdz četrām uzvarām nonākot zaudētājos ar 0-1.

Daugaviņš laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 15 minūtēm, kuru laikā izdarīja trīs metienus, veica divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu.

Spēles 14. minūtē «bostoniešus» vadībā izvirzīja Milans Lučičs, bet otrās trešdaļas 51. sekundē Lučičs panāca 2:0 viesu labā. Jau pēc nepilnām trim minūtēm Brendons Saads samazināja rezultāta starpību, bet trešā perioda sākumā Patrīss Beržerons vairākumā atjaunoja «Bruins» divu vārtu pārsvaru.

Pēc nepilnām divām minūtēm Deivs Bolends atkal samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet no zaudējuma «Blackhawks» izglābās trešdaļas 13. minūtē, kad precīzs bija zviedru aizsargs Džonijs Oduija.

Uzvaras vārtus nācās gaidīt līdz trešā papildlaika 13. minūtei, kad Mihala Rozsivala metienu vārtu priekšā pielaboja Endrjū Šovs - 3:4.

Finālsērijas otrā spēle naktī uz svētdienu risināsies Čikāgā, bet trešais un ceturtais mačs attiecīgi naktī uz otrdienu un naktī uz ceturtdienu Bostonā.