«Bruins» galvenais treneris Žuljēns: Iespēlējamies mača gaitā

2 komentāri

Bostonas «Bruins» komanda iespēlējusies cīņas gaitā, tāpēc Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā finālspēlē spēja pārspēt Čikāgas «Blackhawks» spēlētājus, uzskata Bostonas vienības galvenais treneris Klods Žuljēns.

Kā ziņots, latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā «Bruins» komanda sestdien Stenlija kausa finālsērijas otrajā spēlē izbraukumā ar 2:1 pagarinājumā pieveica «Blackhawks», sērijā līdz četrām uzvarām panākot izlīdzinājumu 1-1.

Pirmajā trešdaļā ievērojams pārsvars piederēja mājiniekiem, kas uzvarēja metienu attiecībā ar 19:4 un vadību viņiem pēc haosa vārtu priekšā ieguva Patriks Šarps. Šajā brīdī laukumā atradās arī Daugaviņš.

«Pēc šāda perioda daudz vārdu nebija nepieciešams,» pēc mača atzina «Bruins» komandas centra uzbrucējs Kriss Kellijs, kurš otrajā trešdaļā pats guva vārtus, panākot izlīdzinājumu 1:1. «Tas mūsu komandai bija briesmīgs periods. Ja nebūtu [vārtsargs] Tuka Rasks, rezultāts būtu vēl sliktāks. Visi zinājām, ka nepieciešams atgriezties laukumā un spēlēt labāk.»

«Mēs cīņas gaitā sākām spēlēt arvien labāk,» izteicās Žuljēns. «Pats labākais bija pagarinājums, kurā mums bija daudz vārtu gūšanas iespēju. Tomēr šādi nedrīkstam un jāspēlē jau no sākuma, tas varēja mums maksāt uzvaru.»

Uzvaru pagarinājuma 14. minūtē «Bruins» komandai ar precīzu metienu nodrošināja Daniels Peils.

Zīmīgi, ka pirmās divas finālsērijas spēles pagarinājumā noslēgušās jau otro gadu pēc kārtas. Savukārt «Blackhawks» pamatlaikā nespēja noslēgt jau trešo cīņu pēc kārtas.