«Bruins» iekļūst Stenlija kausa pusfinālā, pretī «Penguins» Video

5 komentāri

Latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas «Bruins» komanda aizvadītajā naktī sasniedza Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālu, kurā tiksies ar Pitsburgas «Penguins».

«Bruins» iekļūst Stenlija kausa pusfinālā, pretī «Penguins»

Stenlija kausa otrās kārtas sērijas piektajā mačā «Bruins» savā laukumā ar 3:1 pieveica Ņujorkas «Rangers», sērijā uzvarot ar 4-1, bet Daugaviņš atkal palika rezervē.

Pirmās trešdaļas 11. minūtē «Rangers» komandu vadībā izvirzīja Dens Džirardi, otrajā periodā Torijs Krags un Gregorijs Kempbels ļāva «Bruins» pārņemt vadību, bet 51 sekundi līdz mača beigām Kempbels ieraidīja ripu jau tukšos viesu vārtos.

Stenlija kausa izcīņas pusfinālā «Bruins» spēkosies ar «Penguins», taču pagaidām vēl nav zināms, kad sāksies sērija.

Tikmēr Rietumu konferences pusfināla sērijās Losandželosas «Kings» ar 3-2 ir vadībā pret Sanhosē «Sharks», bet Detroitas «Red Wings» ar 3-2 uzvar Čikāgas «Blackhawks».