«Bruins» no Stenlija kausa fināla šķir tikai viena uzvara Video

17 komentāri

Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas trešajā spēlē aizvadītajā panākumu izcīnīja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas «Bruins» komanda.

«Bruins» no Stenlija kausa fināla šķir tikai viena uzvara

«Bruins» hokejisti savā laukumā otrajā papildlaikā ar 2:1 pieveica Pitsburgas «Penguins», sērijā līdz četrām uzvarām panākot jau 3-0.

Jau spēles 2. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja čehu uzbrucējs Davids Krejči, bet izlīdzinājumu «Penguins» panāca otrās trešdaļas vidū, kad precīzs bija Kriss Kunics. Atlikušajā mača pamatlaikā vārti vairs netika gūti, bet otrā papildlaika 16. minūtē «Bruins» komandai uzvaru nodrošināja Patrīss Beržerons.

«Bruins» somu vārtsargs Tūka Rasks atvairīja 53 no 54 metieniem, bet viņa kolēģis pretējos vārtos, čehs Tomāšs Vokouns tika galā ar 38 no 40 metieniem.

Sērijas ceturtā un, iespējams, pēdējā spēle risināsies naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika Bostonā.

Atgādinām, ka Rietumu konferences finālsērijā pēc trim spēlēm Čikāgas «Blackhawks» ar 2-1 ir vadībā pret Losandželosas «Kings».