«Bruins» otro kārtu sāk ar uzvaru Video

1 komentārs

Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas sēriju aizvadītajā naktī ar uzvaru sāka Bostonas «Bruins» komanda, kuru pārstāv latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kurš gan arī šoreiz palika rezervē.

«Bruins» otro kārtu sāk ar uzvaru

«Bruins» hokejisti savā laukumā ar 3:2 papildlaikā pieveica Ņujorkas «Rangers», sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadbā ar 1-0.

Otrās trešdaļas vidū Bostonas komandu vadībā izvirzīja Zdeno Hara, taču divas sekundes līdz perioda beigām Raiens Makdonegs panāca izlīdzinājumu. Trešā perioda 14. sekundē Dereks Stepans ļāva «Rangers» pārņemt vadību, tomēr pēc nepilnām trim minūtēm Torijs Krags vairākumā atjaunoja līdzsvaru rezultātā.

Uzvaras vārtus papildlaika 16. minūtē laukuma saimnieku labā guva uzbrucējs Breds Maršāns.

Sērijas otrā spēle notiks naktī uz pirmdienu turpat, Bostonā, bet trešais un ceturtais mačs risināsies attiecīgi naktī uz trešdienu un naktī uz piektdienu Ņujorkā.