«Bruins» rezultatīvā cīņā zaudē papildlaikā, finālsērijā neizšķirts Video

20 komentāri

Stenlija kausa izcīņas finālsērijas ceturtajā spēlē aizvadītajā naktī zaudējumu piedzīvoja Bostonas «Bruins», kuru pārstāv arī latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

«Bruins» rezultatīvā cīņā zaudē papildlaikā, finālsērijā neizšķirts

«Bruins» hokejisti savā laukumā ar 5:6 papildlaikā atzina Čikāgas «Blackhawks» pārākumu, tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 2-2.

Daugaviņš laukumā pavadīja nepilnas sešas minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu un veica divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Mača 7. minūtē Mihals Handzušs mazākumā izvirzīja vadībā «čikāgiešus», bet 15. minūtē Ričs Peverlijs izmantoja skaitlisko pārsvaru un panāca izlīdzinājumu.

Otrā perioda pirmajā pusē Džonatans Teivss un Patriks Keins panāca 3:1 «Blackhawks» labā, 15. minūtē Milans Lučičs samazināja rezultāta starpību, bet trešdaļas izskaņā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem - vispirms Markuss Krugers panāca 4:2, bet tad Patrīss Beržerons vairākumā guva trešos vārtus «Bruins» labā.

Jau trešā perioda 3. minūtē Beržerons panāca neizšķirtu, bet trešdaļas vidū nepilnas minūtes laikā ar precīziem metieniem apmainījās «Blackhawks» uzbrucējs Patriks Šārps un «Bruins» aizsargs Džonijs Boičaks.

Uzvaras vārtus «Blackhawks» komanda guva papildlaika 10. minūtē, kad izcēlās kanādiešu aizsargs Brents Sībruks.

Finālsērijas piektā naktī uz svētdienu risināsies Čikāgā, bet sestais mačs naktī uz otrdienu notiks Bostonā.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā spēlē «Blackhawks» uzvarēja trešajā papildlaikā ar 4:3, otrajā mačā «Bruins» papildlaikā revanšējās ar 2:1, bet trešajā spēlē Daugaviņa pārstāvētā komanda bija pārāka ar 2:0.