«Bruins» un «Blackhawks» sāk ar uzvarām Video

10 komentāri

Stenlija kausa izcīņas pusfināla sērijas aizvadītajā naktī ar uzvarām sāka Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas «Bruins» un Čikāgas «Blackhawks» komanda.

«Bruins» un «Blackhawks» sāk ar uzvarām

«Bruins» hokejisti viesos ar 3:0 pieveica Pitsburgas «Penguins» komandu, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Pirmā perioda 9. minūtē Bostonas komandu vadībā izvirzīja čehu uzbrucējs Davids Krejči, bet trešajā periodā Krejči un Nātans Hortons guva vēl pa vieniem vārtiem. «Bruins» vārtsargs Tūka Rasks šajā mačā tika galā ar visiem 29 mājinieku metieniem.

Sērijas otrā spēle notiks naktī uz otrdienu turpat, Pitsburgā, bet trešais un ceturtais mačs attiecīgi naktī uz ceturtdienu un naktī uz sestdienu risināsies Bostonā.

Tikmēr Čikāgas «Blackhawks» savā laukumā ar 2:1 pieveica pagājušās sezonas Stenlija kausa ieguvējus Losandželosas «Kings», sērijā panākot 1-0.

Pirmās trešdaļas 15. minūtē «Kings» vadībā izvirzīja Džastins Viljamss, bet otrajā periodā Patriks Šārps un Marians Hosa uzvaras kausus nosvēra par labu Čikāgas komandai.

Sērijas otrā spēle notiks jau naktī uz pirmdienu turpat, Čikāgā, bet trešais un ceturtais mačs attiecīgi naktī uz trešdienu un naktī uz piektdienu risināsies Losandželosā.