«Bruins» viesos sagrauj «Penguins», sērijā 2-0 Video

13 komentāri

Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas otrajā spēlē pārliecinošu uzvaru svinēja Bostonas «Bruins», kuru pārstāv arī latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kurš gan laukumā atkal netika.

«Bruins» viesos sagrauj «Penguins», sērijā 2-0

«Bruins» hokejisti izbraukumā ar 6:1 uzvarēja Pitsburgas «Penguins», sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0. Jau pēc pirmās trešdaļas viesi bija vadībā ar 4:1, bet trešajā periodā guva vēl divus vārtus.

Uzvarētāju rindās ar diviem precīziem metieniem izcēlās Breds Maršāns, bet pa reizei vārtus guva Patrīss Beržerons, Džonijs Boičaks, Nātans Hortons un Davids Krejči. Vienīgos vārtus laukuma saimnieku labā guva Brendons Saters.

Sērijas trešā un ceturtā spēle attiecīgi naktī uz ceturtdienu un naktī uz sestdienu risināsies Bostonā.

Atgādinām, ka Rietumu konferences finālsērijā pēc divām spēlēm Čikāgas «Blackhawks» ar 2-0 ir vadībā pret Losandželosas «Kings».