Budžeta vietas un stipendijas saņem arī privātās augstskolas studenti!*

Apollo
0 komentāru

Informācija mūsdienās ir ļoti spēcīgs ierocis. Informācija dod iespēju analizēt, izdomāt, izrēķināt un beigu beigās izdarīt pareizo izvēli. Sasniegt labāko rezultātu ar iespējami mazākiem ieguldījumiem.

Biznesa augstskola Turība piedāvā ietaupīt finanses ikvienam studentam!

Biznesa augstskola Turība piedāvā ietaupīt finanses ikvienam studentam!

Foto: Turība

Līdz šim, iespējams, sabiedrība nav pietiekami plaši informēta par to, ka privātā augstskolā var iegūt augstāko izglītību (kas nozīmē personisku attieksmi, modernas mācību telpas un mūsdienām atbilstošu izglītības kvalitāti) par iespējami zemāku studiju maksu. 

Biznesa augstskola Turība ikvienam piedāvā izmantot iespēju studēt lētāk. 

Budžeta vietas un stipendijas. Ir maldīgi domāt, ka bez maksas iespējams studēt tikai valsts augstskolās. Arī Turībā  ir garantētas budžeta vietas un stipendijas. Kopumā Turībā 135 studenti mācās bez maksas un 326 iegūst stipendijas, kas ir Ls 400 gadā (parasti studenti arī šo naudu izmanto kā artavu studiju maksai).

 Turības Starptautiskā tūrisma fakultātes studentiem, savukārt, ir garantētas 40 valsts budžeta vietas un 8 stipendijas, jo fakultāte ieguvusi ANO Pasaules tūrisma organizācijas kvalitātes sertifikātu.

Kā stāsta Biznesa augstskolas Turība Finanšu daļas vadītājs Jānis Zeibots, šobrīd  aptuveni trīs studenti no desmit saņem kādus studiju maksas atvieglojumus, kas ir no 5 līdz pat 100% lieli. «Mūsu atlaižu sistēma tiek veidota it kā no diviem blokiem: ir atlaides, uz kurām pretendē tie, kas uzsāk studijas šogad, un ir atlaides, uz kurām pretendē jau esošie studenti,” stāsta J.Zeibots. Kopumā augstskola piedāvā trīspadsmit dažādus veidus, kā studentiem ietaupīt finanses. „Katram ir iespējams izvēlēties, vai atlaidi iegūt par pieteikšanos studijām ļoti laicīgi vai par ļoti labām sekmēm, aktīvu darbību studentu dzīves veidošanā, augstskolas pozitīvas publicitātes veidošanu vai citiem sasniegumiem.»

Biznesa augstskolā Turība vēl ir iespējams pieteikties studijām, pretendējot uz kādu no studiju maksas atlaidēm Studē ar ģimeni un Jauno profesionāļu skola.

Studē kopā ar ģimeni lētāk. Biznesa augstskolas Turība piedāvā  50% atlaidi studiju maksai jau esoša studenta vai reflektanta vienam 1.pakāpes radiniekam. Katrs no radiniekiem var izvēlēties sev vēlamo studiju programmu un studiju līmeni.

Jau otro gadu Turības studenti realizēja projektu Jauno profesionāļu skola. Tiem jauniešiem, kas gala pārbaudījumā parādīja labākos rezultātus, tiek piešķirta 30% atlaide, savukārt, pārējiem dalībniekiem, kuri apmeklējuši vismaz četras nodarbības, iespējams ietaupīt 10% studiju maksas. 

Visiem Biznesa augstskolas Turība studentiem (studējot secīgi un sekmīgi) tiek nodrošināts, ka viss studijām nepieciešamais ir iekļauts studiju maksā (izdales materiāli, eksāmenu kārtošana, bibliotēka, interneta izmantošana utt.). 

Biznesa augstskolā Turība iespējams studēt 22 studiju programmās šādās fakultātēs:
* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv