Bukingolts: diskriminējošā sabiedrībā neviens premjera kandidāts nebūs veiksmīgs

Apollo
0 komentāru

Latvijā jāveido nediskriminējoša sabiedrība, uzskata bijušās Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ārštata padomnieks ekonomikas jautājumos uzņēmējs Sols Bukingolts.

Sols Bukingolts

Sols Bukingolts

Foto: LETA

«Mans padoms Valsts prezidentam būtu, ka viņam jāizveido tāda situācija valstī, kur mēs varam atgūt ticību sev. Mēs vairs neticam sev. Kā sabiedrība, kā bizness, kā politiskas partijas, kā latviešu kodols. Un latviešu kodols nozīmē, ka Latvija ir multietniska valsts un šeit dzīvo daudzas etniskas grupas, nacionalitātes, un viņi visi jūtas kā latvieši. Ja mēs to neizdarīsim, tad jebkurš kandidāts premjera amatam nebūs veiksmīgs,» pauda S. Bukingolts.

Pēc S. Bukingolta domām, Latvija patlaban nonākusi grūtā situācijā ne tikai krīzes un dažādu politisko ambīciju, bet arī šīs ticības zuduma dēļ. «Visa politiķu problēma ir tā, ka viņi gatavi ēst cits citu, viņi gatavi tikai strīdēties par to, kam ir galvenā loma,» aizrāda S. Bukingolts. «Kāda atšķirība, teiksim, starp amerikāņu vai Krievijas un Latvijas politiķi? Amerikā un Krievijā cilvēki viņu grib, bet šeit politiķi grib, lai viņi ir gribēti,» tā uzņēmējs, atklājot, ka grib redzēt sabiedrību, kur tauta grib redzēt politiķus.

Runājot par demisionējušā premjera Ivara Godmaņa domugraudu par jaunām sejām valdībā, S. Bukingolts norādīja, ka jaunas sejas ir cilvēki, kuri tiešām gatavi dot kaut ko savai valstij, kuri mainījuši savu psiholoģiju un ir gatavi atzīt savas kļūdas. «Ja cilvēki redz krīzi tikai kā problēmu, viņi var būt jaunas sejas, labas sejas, sliktas sejas, jebkuras sejas, bet jaunas sejas ir tie, kas redz iespēju krīzes laikā. Man kā biznesmenim, kā cilvēkam, kuram ir sava filozofija, sava nākotne — es gribu redzēt jaunas sejas,» sacīja uzņēmējs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv