Bukmeikeri prognozē Latvijas hokejistiem zaudējumu pret Šveici

Apollo
0 komentāru

Latvijas izlase pasaules čempionāta pirmajā spēlē sestdien, visticamāk, piekāpsies Šveices valstsvienībai, prognozē «Betway.com» bukmeikeri.

Bukmeikeri prognozē Latvijas hokejistiem zaudējumu pret Šveici

Foto: AP/Scanpix

Bukmeikeri paredz Šveices izlases uzvaru ar 54,5% varbūtību jeb likmes izmaksas koeficientu 1,7. Latvijas izlases uzvara, pēc «Betway.com» bukmeikeru domām, ir ar 25% iespējamību jeb likmes izmaksas koeficientu 3,7. Bet neizšķirts rezultāts pamatlaikā tiek prognozēts ar 20,5% varbūtību jeb izmaksas koeficientu 4,5.

Tāpat «Betway.com» norāda, ka interesanta un saspringta spēle būs A apakšgrupā starp Krievijas un Slovākijas izlasēm, jo abu komandu spēle notiks 9. maijā, kad Krievijā un tās kaimiņvalstīs tiek svinēta Uzvaras diena, kas simbolizē Padomju Savienības uzvaru pār nacistisko Vāciju.

Ņemot vērā Krievijas hokejistu ambīcijas uzvarēt pasaules čempionātā trešo reizi pēc kārtas, «Betway.com» bukmeikeri par favorītiem šajā spēlē pamatoti uzskata Krievijas izlasi un prognozē tās uzvaru pār Slovākiju ar 72,5% iespējamību jeb koeficientu 1,28. Bukmeikeri paredz tikai 11,5 % jeb koeficienta astoņi iespējamību, ka uzvarēs Slovākijas valstsvienība, bet neizšķirts rezultāts pamatlaikā tiek prognozēts ar 16% jeb koeficienta 5,8 iespējamību.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv