Bulgāru bīskaps atdod baznīcai savu «Rolex» pulksteni, lai tā nomaksātu elektrības rēķinu

Apollo
8 komentāri

Bulgāru garīdznieks, ko apvaino izšķērdīgā dzīvošanā, piedāvājis atdot baznīcai savu «Rolex» rokas pulksteni, lai tā varētu nomaksāt elektrības rēķinu.

Bulgāru bīskaps atdod baznīcai savu «Rolex» pulksteni, lai tā nomaksātu elektrības rēķinu

Foto: AFP/Scanpix

«Plovdivas metropolīts Nikolajs piedāvājis vienu no savām nedaudzajām personīgajām mantām - «Rolex» pulksteni - Svētās Marinas baznīcai, lai tā par pārdošanā iegūto naudu nomaksātu elektrības rēķinu,» paziņoja baznīca, kas ir viena no lielākajām Plovdivā.

Bulgārijas pareizticīgo baznīca ir lielākais īpašuma turētājs uzreiz pēc valsts, taču tās apgrozāmie līdzekļi ir nelieli un garīdznieku algas - niecīgas.

Tomēr baznīca kritizēta par dāsnu ziedojumu pieņemšanu no bagātiem atbalstītājiem, kuri tādā veidā cenšas uzspodrināt savu reputāciju. Asus komentārus presē izpelnījies Nikolaja «Rolex» rokas pulkstenis un kādam viņa kolēģim piederošā «Lincoln» markas automašīna.

Bulgārijā elektroenerģijas cenas janvārī, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, vairāk nekā divkāršojās, izraisot desmitiem tūkstošu iedzīvotāju protestus, kas pagājušonedēļ noveda pie premjerministra Boiko Borisova valdības demisijas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv