Bumbu sprādzienos Džakartas viesnīcās vismaz deviņi bojāgājušie [+foto] Papildināts Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Piektdien Indonēzijas galvaspilsētā Džakartā divās luksusa viesnīcās eksplodējušas bumbas, nogalinot deviņus cilvēkus un ievainojot vismaz 41; starp upuriem ir daudzi ārzemnieki, paziņoja amatpersonas.

Fotogalerija.

Nacionālās policijas preses pārstāvis pavēstīja, ka ievainoti 14 ārzemnieki, taču netālu esošās slimnīcas izliktajā ievainoto sarakstā ir redzami 18 ārzemnieku vārdi.

Sprādzieni nogranda ap plkst.8 (plkst.4 pēc Latvijas laika) viesnīcā «Ritz-Carlton» un netālu esošajā «JW Marriot», kuras atrodas centra biznesa rajonā.

Pie «JW Marriot» uz ielas redzama asins peļķe un no attāluma redzams, kā no biznesa rajona paceļas liels dūmu mākonis.

«Ritz-Carlton» izbiruši otrajā stāvā esošā restorāna logi un sprādziens acīmredzot noticis tā iekšienē, kad tas brokastu laikā bija cilvēku pārpilns.

Divas stundas vēlāk pie tirdzniecības centra Džakartas ziemeļos sprāga mīnēta automašīna, nogalinot vismaz divus cilvēkus.

Policija paziņoja, ka pagaidām ir pāragri teikt, vai tas bijis islāmistu kaujinieku uzbrukums, kā tas notika 2003.gadā, kad teroristi «Marriott Hotel» viesnīcā Džakartā nogalināja 14 cilvēkus un vismaz 149 ievainoja.

Toreiz par uzbrukumu tika vainota radikālā islāma kustība «Jemaah Islamiah», kura sarīkoja asiņainos sprādzienus Bali kūrortsalā 2002.gadā, kad tika nogalināti vairāk nekā 200 cilvēki.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv