Burkinafaso protestē pret Alžīrijas futbolisti iekļūšanu PK finālturnīrā

Apollo
4 komentāri

Burkinafaso Futbola federācija (FBF) protestē pret Alžīrijas piedalīšanos nākamgad gaidāmajā Pasaules kausa finālturnīrā, jo tās sastāvā pēdējam play-off mačam pieteikts futbolists, kurš nevarējis spēlēt dzelteno kartīšu dēļ.

Burkinafaso protestē pret Alžīrijas futbolisti iekļūšanu PK finālturnīrā

Foto: Reuters/Scanpix

Kā zināms, divu spēļu summā starp Alžīriju un Burkinafaso tika fiksēts neizšķirts 3:3, taču finālturnīrā iekļuva Alžīrija, jo tā viesu laukumā bija iesitusi vairāk vārtus.

Tomēr izrādās, ka uz atbildes spēli, kurā Alžīrija savā laukumā bija pārāki ar 1:0, mačam tika pieteikts Madžids Bugerā, kurš tieši guva vienīgos vārtus mačā. Burkinafaso vēlāk iesniegusi protestu, kurā paskaidrojusi, ka šis futbolists mačā nemaz nav varējis piedalīties, jo pirms tam jau kvalifikācijas turnīrā bija iekrājis trīs dzeltenās kartiņas.

Burkinafaso izteikusi vēlmi, lai Alžīrija tiktu diskvalificēta no Pasaules kausa finālturnīra, bet tās vietu ieņemtu Burkinafaso.

Tāpat FBF protestējusi pret tiesnešu darbību atbildes spēlē, kā arī pret kompensācijas laiku, kas neesot bijis norādītās četras minūtes.

Burkinafaso nekad nav spēlējusi Pasaules kausa finālturnīrā, kamēr Alžīrija to darījusi trīs reizes.

Jau vēstīts, ka šobrīd zināmas visas 32 finālturnīra dalībnieces. Apakšgrupu izloze norisināsies 6. decembrī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv