Būs apskatāma Igora Bernāta gleznu izstāde «Laika cilpa» Attēlu galerija

Apollo
3 komentāri

No 7. līdz 18.maijam galerijā «Mākslas banka» būs skatāma Igora Bernāta gleznu izstāde «Laika cilpa».

Būs apskatāma Igora Bernāta gleznu izstāde «Laika cilpa» 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Par izstādi

Izstādē apskatāmie darbi tapuši šogad. Tās ir galvenokārt lielformāta, akrila tehnikā darinātas gleznas, veltītas vēsturiskām tēmām. Te atpazīstami tēli, kas nākuši no populāru pasaules glezniecības klasiķu darbiem. Autors tos apspēlējis sev raksturīgā manierē, izmantojot mūsdienīgu izteiksmes veidu, virtuozus triepienus un  izteiksmīgus līniju ritmus. Vēsturisko personāžu pulkā pa laikam iemaldījušies arī citi, autora fantāzijas radīti tēli, kas rada savdabīgu, nedaudz ironisku noskaņu.

Pats autors, komentējot savas jaunākās personālizstādes tēmu, norāda – «Tie ir vēsturiski tēli, kas vienmēr rosinājuši manu interesi. Glezna - kaut kas no mūžības skatuves. Pietāte pret laiku, cilvēku dabas nemainība. Labais un ļaunais - kā vienmēr».

Par autoru

Igors Bernāts darbojas glezniecības jomā. Kopš 1993.gada aktīvi piedalās izstādēs. Strādā par zīmēšanas un gleznošanas skolotāju Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā. Kopš 1992.gada ir Latvijas Mākslinieku savienības biedrs. 1993.gadā ieguvis bakalaura grādu Latvijas Mākslas akadēmijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv