Būs jauna gatavošanās sistēma PČ hokejā

Apollo
0 komentāru

No 23. līdz 26. augustam Kanādas pilsētā Toronto risināsies pasaules hokeja samits, portālu «Apollo» informē Latvijas hokeja federācija.

Būs jauna gatavošanās sistēma PČ hokejā

Foto: Reuters/Scanpix

Lai pārrunātu Latvijas hokeja attīstību starptautiskā vidē samitu apmeklēs LHF prezidents Kirovs Lipmans un ģenerālsekretārs Māris Baldonieks.

Samitā tiks apspriests sadarbības attīstīšana starp Starptautisko Hokeja Federāciju (IIHF) Nacionālo Hokeja Līgu (NHL), zemākajām Ziemeļamerikas līgām un Kontinentālo Hokeja Līgu (KHL), tiks vērtēts Olimpiskais turnīrs Vankūverā, kā arī daudzi citi ar hokeja attīstīšanu saistīti jautājumi (sīkāk skat. www.worldhockeysummit.com).

LHF delegācijas galvenais mērķis ir pārrunāt ar citu valstu federāciju vadītājiem jauno starptautisko pārbaužu spēļu projektu, kur aktīvi ir iesaistījies LHF prezidents, kurš ir arī viens no iniciatīvas dalībniekiem.

Šis projekts ietver, jau laicīgi izstrādātu pārbaužu spēļu kalendāru pavasarī pirms pasaules čempionāta. Jaunajā Eiropas hokeja gatavošanās sistēmā piedalīsies desmit labākās Eiropas komandas pēc IIHF ranga. Tā būs lieliska iespēja Latvijas hokeja izlases kandidātiem labi sagatavoties pirms pasaules čempionātiem. Līdz ar to Latvijas izlasei būs garantētas augstas raudzes pārbaudes spēles ar Eiropas TOP komandām jau no aprīļa sākuma.

Šo Eiropas hokeja elites komandu sagatavošanās projektu ir paredzēts parakstīt šī gada septembrī. Vienotais sistematizētais grafiks tiks izveidots vairākus gadus uz priekšu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv