Buškevics: gribētu vēl uzspēlēt kādā spēcīgā Eiropas līgā

Apollo
0 komentāru

Latviešu basketbolists Sandis Buškevics šonedēļ pēc sešu gadu pārtraukuma atgriezās BK «Ventspils» komandā, taču pats intervijā portālam «Apollo» neslēpj, ka joprojām cer uzspēlēt kādā no vadošajām Eiropas līgām.

Sandis Buškevics

Sandis Buškevics norāda, ka Latvijas izlasē vienmēr ir vēlējies spēlēt un labprāt to darīs, ja būs vajadzīgs komandai.

Foto: Agnese Gulbe/LETA

«Pirms pievienošanās «Ventspils» komandai gaidīju piedāvājumus no ārzemju klubiem,» atklāj Buškevics. «Ar «Ventspils» komandu esam parakstījuši īstermiņa līgumu līdz 31. janvārim, kas ir abpusēji izdevīgi. Mans aģents strādā, un, ja būs labs piedāvājums no ārzemju kluba, varēšu doties prom.»

Buškevics jau kopš jūnija trenējās kopā ar Ventspils Augstskolas komandu, bet kopš oktobra beigām sāka piedalīties BK «Ventspils» komandas treniņos. «Vairāk gan strādāju individuāli, jo komandā tomēr bija puiši, ar kuriem treneris rēķinās spēlēs, tāpēc treniņos nespēlēju.»

«Bija jau apnicis sēdēt, gribējās spēlēt,» uzsver Buškevics. «Tāpēc līgums ar «Ventspili» bija man izdevīgs. Tomēr gribētu vēl uzspēlēt kādā Spānijas vai Itālijas klubā, jo Latvijas Basketbola līgas līmenis ir krities.»

Tuvākajā laikā portālā «Apollo» varēsiet lasīt pilnu interviju ar Sandi Buškevicu, kurā viņš atklās savas domas par «Ventspils» komandu un problēmām, kuras viņam radušās bijušā kluba Rīgas ASK neizdarības dēļ.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv