Bušs piedāvājis Krievijai palīdzēt atrisināt Baltijas jautājumu

Apollo
0 komentāru

ASV prezidents Džordžs Bušs, Maskavā tiekoties ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, piedāvājis palīdzēt atrisināt Krievijas domstarpības ar Baltijas valstīm. Par to žurnālistiem Maskavā paziņoja ASV administrācijas augsta amatpersona, kas vēlējās palikt anonīma.

«Bušs Putinam ļāva noprast, ka ASV ir izteikušas gatavību palīdzēt atrisināt neatrisinātos jautājumus starp Krieviju un Baltijas valstīm,» tā norādīja.

ASV pārstāvis uzsvēra, ka jebkādas nesaskaņas Krievijas un Baltijas valstu attiecībās neatbilstot ASV interesēm.

Runājot par Baltijas valstu krievvalodīgo iedzīvotāju problēmām, ASV administrācijas pārstāvis norādīja, ka «pats galvenais ir šo jautājumu nepolitizēt». «Pats galvenais ir panākt šā jautājuma apspriešanu,» viņš norādīja.

Pirmdien Maskavā notika plašas svinības par godu Padomju Savienības uzvaras Otrajā pasaules karā 60. gadadienai. Pēc Krievijas prezidenta Vladimira Putina ielūguma, tajās piedalījās vairāk nekā 50 valstu un valdību vadītāju un starptautisko organizāciju amatpersonu. Viens no galvenajiem viesiem bija Bušs, kas svētdienas vakarā neoficiāli tikās ar Putinu Krievijas prezidenta vasarnīcā Piemaskavā.

Bušs piedāvājis Krievijai palīdzēt atrisināt Baltijas jautājumu

Foto: EPA-AFI

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv