«Būvējam ģimeni» par vīriešiem un mājas darbiem Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Raidījumā «Būvējam ģimeni» LTV1 20. aprīlī plkst. 20.00 uzzināsim, kā panākt, lai vīrietis vairāk iesaistītos mājas darbu veikšanā. Kā zināms, nevienlīdzīga mājas darbu sadale ģimenē ir pāru biežākais konfliktu cēlonis. Pierādījies, ka tieši sievietes ir tās, kas nes lielāku atbildību par mājsaimniecībā notiekošo.

Raidījuma varoņi 2 attēli Atvērt

Raidījuma varoņi

Ja sievietei līdztekus bērna auklēšanai vēl jāuzņemas visas rūpes par ēdiena gatavošanu, mājas uzkopšanu, mājsaimniecību lietu kārtošanu, viņa kļūst neapmierināta, kas ilgtermiņā rada konfliktus. Tās laulības, kurās vīrietis vismaz par 50% iesaistās mājas darbu darīšanā, ir daudz laimīgākas nekā tās, kurās tā nenotiek.

Divu spēles dalībnieku pāru vīriešiem tiks dots uzdevums pavadīt «tipisku» dienu mājās kopā ar mazu bērnu, uzkopjot mājokli un pagatavojot romantiskas vakariņas savām sievietēm. Dāmas pa to laiku atpūtīsies! Kurš no abiem vīriešiem spēles dalībniekiem vislabāk tiks galā ar uzdevumu, uzzināsim raidījumā «Būvējam ģimeni»!

Pāru izdarības vērtēs trīs eksperti: ģimenes cilvēks Jānis Vaišļa, žurnāla «Ieva» galvenā redaktore Inga Gorbunova un sociālantropologs Klāvs Sedlenieks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv