«Canadiens» hokejisti šokē Vašingtonu Video

Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas sērijas septītajā spēlē Monreālas «Canadiens» izbraukumā ar 2:1 pieveica Vašingtonas «Capitals» hokejistus.

Alexander Ovechkin

Tādejādi sērijā ar 4-3 pārāki bija «Canadiens», lai gan sērijas gaitā regulārās sezonas spēcīgākā komanda «Capitals» bija vadībā ar 3-1.

Pusminūti līdz pirmās trešdaļas beigām Marks-Andrē Beržerons vairākumā izvirzījas vadībā Monreālas komandu. Trešā perioda 17. minūtē Dominiks Mūrs panāca 2:0 «Canadiens» labā, taču jau pēc minūtes un 20 sekundēm Brūkss Leičs rezultāta starpību samazināja līdz minimumam. Atlikušajā laikā «Capitals» nespēja panākt izlīdzinājumu un piedzīvoja zaudējumu, izstājoties no cīņas par Stenlija kausu.

Jāpiebilst, ka lielisku maču atkal aizvadīja «Canadiens» slovāku vārtsargs Jaroslavs Halaks, kurš atvairīja 41 no 42 «vašingtoniešu» metieniem.

Stenlija kausa otrajā kārtā «Canadiens» hokejisti tiksies ar Pitsburgas «Penguins» komandu, bet latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» spēkosies ar Bostonas «Bruins».

Tikmēr Rietumu konferencē pusfināla pāros veidos Sanhosē «Sharks» un Detroitas «Red Wings», kā arī Čikāgas «Blackhawks» un Vankūveras «Canucks».