«Canadiens» panāk izlīdzinājumu, nepadodas arī «Red Wings»

Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas sēriju spēlēs aizvadītajā naktī uzvaras izcīnīja Monreālas «Canadiens» un Detroitas «Red Wings» hokejisti.

«Canadiens» savā laukumā ar 3:2 pieveica Pitsburgas «Penguins», sērijā līdz četrām uzvarām panākot izlīdzinājumu 2-2.

Jau mača 3. minūtē Toms Paiets izvirzīja mājiniekus vadībā, tomēr «Penguins» ar Maksima Talbo un Krisa Kunica pūlēm ātri vien pārņēma vadību. Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet trešā perioda sākumā Maksims Lapjērs un Braiens Džonta nosvēra uzvaras kausus par labu Monreālas komandai.

Citā mačā «Red Wings» komanda savā laukumā ar 7:1 sagrāva Sanhosē «Sharks», taču sērijā ar 3-1 joprojām vadībā ir Sanhosē hokejisti.

Jau pirmajā trešdaļā ar hat-trick izcēlās Juhans Franzens, bet vēl pa vieniem vārtiem guva Tods Bertuci un Valteri Filpula, tādejādi pēc nospēlētām 20 minūtēm Detroitas komanda bija vadībā ar 5:0. Otrājā trešdaļā Braiens Rafalskis un Denijs Hītlijs apmainījās vārtu guvumiem, bet trešajā periodā savus ceturtos vārtus guva Franzens.